Druska tabletėmis

Druska vandens minkštinimo sistemoms 

Druskos cheminis pavadinimas – natrio chloridas (NaCl). Ši druska tinka tiek buitinėms, tiek pramoninėms, tiek komunalinėms vandens ruošimo sistemoms.

Ji reikalinga filtrų, kuriuose vyksta jonų apykaita, atstatymui. Filtrų viduje esančios absorbuojančios dervos laikus bėgant užsiteršia, todėl tam, kad sistemos ir toliau sėkmingai valytų ir minkštintų vandenį, reikia vandens filtrus periodiškai regeneruoti. Filtrų regeneravimui gali būti naudojama ir techninė druska, tačiau druskos supresuotos į tabletes panaudojimas yra žymiai patogesnis ir efektyvesnis. 

Druskos tabletėmis privalumai:

1) Visiškai netoksiška. Gali būti naudojama tiek pramonėje tiek buityje.

2) Tirpdama vandenyje ši druska sudaro druskos tirpalą, kuris patekdamas į vandens minkštinimo filtrą išstumia kalcio ir magnio jonus.

3) Druska tabletėmis tirpsta labai palaipsniui. Todėl pasirinkę tabletuotą druską Jūs sutaupysite iki 30% sąnaudų, kurias patirtumėte pasirinkę įprastos formos natrio chloridą.

4) Skirtingai nei biri druska, druska tabletėmis tirpdama nesuformuoja netirpių liekanų, kurios gali paskatinti vandens paruošimo sistemų sutrikimus arba vamzdžių kalkėjimą. Tokiu būdu tabletuotas natrio chloridas ne tik kad sustabdo sistemų dėvėjimąsi, bet ir prailginą jų tarnavimo laiką.

Sūlome Jums išbandyti įvairių gamintojų gaminamą druską tabletėmis:

Lenkiška druska tabletėmis filtrams CIECH

Lenkiška druska tabletėmis filtrams SOLINO /SOLAQUA

Baltarusiška druska tabletėmis filtrams MOZYRSOL/ UNIVERSAL

Visų trijų gamintojų gaminama druska yra kokybiška, atitinkanti visus Europos Sąjungos standartus. Tam, kad Jums būtų lengviau apsispręsti, siūlome pabandyti kiekvieną iš šios rūšies. 


Turite klausimą apie druską tabletėmis arba nerandate jums reikalingos medžiagos?

Skambinkite +37068560755 arba parašykite mums